fundusze.jakielokaty.com.pl

Na pewno każdy z nas ma w domu coś, co chciałby sprzedać. Wtedy takie produkty wystawiamy na popularnych serwisach aukcyjnych, i czekamy, aż znajdzie się chętny, który to kupi.

Jednak, czy kiedy posiadamy wiele towarów, opłaca się nam wystawiać każdą rzecz osobno na ten serwis aukcyjny? Oczywiście nie. Możemy założyć swój własny sklep internetowy. W tym celu możemy użyć gotowego skryptu o nazwie Magento. Jednak aby ten skrypt gdzieś zainstalować, musimy posiadać jakiś hosting, czyli miejsce w Internecie, gdzie umieścimy nasz sklep internetowy.

Najłatwiej hosting znaleźć w Internecie. Niektóre z nich są przygotowane specjalnie do stworzenia sklepu internetowego. Zatytułowane są wtedy „hosting Magento” lub „hosting sklepy internetowe”. Również wpisując do wyszukiwarki frazę „hosting Magento” na pewno znajdziemy wiele ofert.

Korzystając z własnego sklepu internetowego sami ustalamy wszystkie reguły, a co najważniejsze, nie musimy płacić za wystawienie przedmiotu na sprzedaż, tak jak robi się to w serwisach aukcyjnych. Ponadto mając swój własny sklep internetowy, możemy również innym udostępniać możliwość wysyłania jakichś produktów jako ogłoszenia, przez co nasz sklep będzie bardziej urozmaicony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *