www.cech.ilawa.pl sprzątanie biur

Robiąc zakupy w supermarketach spotykamy często osoby, promujące różne produkty spożywcze. Są to hostessy. Zachęcają z ujmującym uśmiechem najpierw do spróbowania, a następnie do kupna określonego produktu, zachwalając przy tym jego walory.

Muszę przyznać, że prawie zawsze udaje im się nakłonić klientów do zakupu promowanego towaru. Często jest również tak, że nie potrafimy sobie wytłumaczyć, dlaczego wcześniej nie kupowaliśmy danego artykułu. Ale często jest również tak, że hostessy nakłonią nas do zakupu określonego towaru oczywiście zachwalając go, klienci kupią dany produkt, a potem okazuje się, że nie spełnia on ich oczekiwań i żałują, że właśnie ten produkt zakupili.

Hostessy oprócz promocji towarów są opiekunkami i przewodniczkami gości przyjeżdżających na wystawy oraz różne imprezy artystyczne, handlowe i tym podobne. Hostessa w oczach wielu ludzi to bardzo atrakcyjna i elegancka kobieta ujmująca wdziękiem, miłym uśmiechem, osoba, która potrafi się odnaleźć w każdej sytuacji.

Ponadto hostessy posiadają umiejętność rozmowy w językach obcych oraz nawiązywania kontaktów z ludźmi również innej narodowości. Patrząc na to, czym zajmują się hostessy są tacy, którzy uważają, że hostessa to zawód, inni natomiast uważają, że to nic wielkiego i praktycznie każdy może być hostessą. Jedno jest pewne, że każdemu będzie miło, gdy będąc na przykład na urlopie w poza granicami kraju znajdzie się ktoś, kto poinstruuje nas gdzie mamy się udać, a tą osoba będzie właśnie uśmiechnięta i miła hostessa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *